Megoldásokat szállítunk

Junior gyártásszervező mérnök kollégát keresünk

Az AGROHÍD Ipari Kft. nemzetközileg elismert prémium autógyártók és piacvezető vállalatok beszállítója, a gyártásszervező mérnök csapatának munkájának támogatására junior gyártásszervező mérnök kollégát keres

Főbb feladatok:

-árajánlatok elkészítése

-külső és belső gyártási folyamatok szervezése, előkészítése és koordinálása

-kapcsolattartás külföldi és belföldi vevőkkel

Elvárások:

-elsősorban német és/vagy angol nyelvismeret

-gépészmérnöki végzettség (frissdiplomások, végzősök is jelentkezhetnek!)

-mérnöki területen szerzett tapasztalat (gyártásszervező mérnök, projektmérnöki terület)

-gyártási-, gyártástechnológiai tapasztalat

-jó szervezőkészség

-csapatjátékos

-kommunikatív személyiség

-magabiztos számítástechnikai ismeretek

-B-kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Mezőtúr, Jász-Nagykun Szolnok Megye

❗A jelentkezéseket (szakmai önéletrajz + motivációs levél) kizárólag a [javascript protected email address] címre várjuk❗